Dnia 1 września 2021 roku o godzinie 10.00 na sali gimnastycznej nastąpiła inauguracja roku szkolnego 2021/2022 dla uczniów naszej szkoły. W tym roku uroczystość została przygotowana przez uczniów klasy piątej.

Oficjalną część rozpoczęto od wprowadzenia pocztu sztandarowego i wspólnego odśpiewania hymnu narodowego. Następnie przywitano wszystkich zgromadzonych i głos zabrała Pani dyrektor Jadwiga Rusin. Zaraz potem przystąpiono do części artystycznej. Najpierw Pani Monika przypomniała tragiczne wydarzenia, które rozegrały się 82 lata temu - wybuch II wojny światowej, a następnie uczniowie klasy  piątej zaprezentowali program artystyczny, który składał się z wierszy oraz wskazówek dla uczniów na nowy rok szkolny.

Uroczystość zakończyło złożenie życzeń z okazji nowego roku szkolnego. Później uczniowie udali się do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami. W ten sposób rozpoczęto kolejny rok nauki w naszej szkole.

nowyrokszk1

nowyrokszk2

nowyrokszk3

nowyrokszk4